A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhemile Veselaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  47
BIOGRAFIA: Xhemile Veselaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Më datë 27 Qershor 2014, Xhemile publikon videoklipin "Trileqe", në bashkëpunim me Arsimi. Më datë 9 Dhjetor 2014, Xhemile Veselaj publikon videoklipin "O Qyqan". Më datë 25 Korrik 2015, Xhemilja publikon videoklipin "Si Vullkan", në bashkëpunim me Fjori Tirona. Më datë 1 Qershor 2016, Fadil Riza & Xhemilja publikojnë videoklipin "Ki Me M'dasht"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Sala Maloku

Drandofile Rama (Filja)

Sanimete Krasniqi

Blerina Gashi

Shemsie Gashi

Raimonda Kovaçi

Arbnore Kleçka

Majlinda Topanica

Valbona Spahiu

Remzije Strumcaku (Rema)


Tags: Xhemile Veselaj, Xhemile, Xhemilja, Xhemilia

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019