Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhemile Veselaj - Tradhtar I Perjetshem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Ti u ngrohe n'mes dy zjaresh
me gruan dhe me mu
s'je turperuar pse di femra
ke dasht me i poshtru , te la gruja sikur ajo, edhe un dot le
ule koken mbaje turpin
ik dhe mos ben ze,mos ben ze...

Ref: Ti perej sot je nje tradhtar i perjetshem , tani e mora vesht sa je i pandershem, sa me te kec e paske pas t'kemi besu ty perher
Ne e kemi dasht nje bur qe ska nder...

Dje me dy e sot asnje,gjithcka perfundoj,zjari u fik e ti mbete
me gishta ne goj,te la gruja sikur ajo edhe un dot le ule koken mbaje turpin ik dhe mos ben ze , mos ben ze...

Ref: Ti perej sot je nje tradhtar i perjetshem , tani e mora vesht sa je i pandershem, sa me te kec e paske pas t'kemi besu ty perher
Ne e kemi dasht nje bur qe ska nder...x2


Ky tekst u dërgua nga Sara

Xhemile Veselaj - Tradhtar I Perjetshem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tradhtar I Perjetshem".
3. Video është e këngës "Tradhtar I Perjetshem", por nuk këndohet nga Xhemile Veselaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhemile Veselaj:


Komente 0