Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xheneta Fejzullahu - S'kam Menduar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Sa leht e thu qe t'harroj ty
S'eshte lehte per mua t'largohem nga ti
Keq shume keq,keq po ma bon
Te ndahem nga ti nuk mundem ta pranoj

Ref:S'kam menduar aspak ndarje
Sikur ti qe ke menduar
Ndoshta nje dite e kupton
Ke gabuar ke gabuar
Eja pyete zemren time
Se sa shum po vyn per ty
Eja pyeti syte e mi se sa lot kan derdh per ty

Sa leht e thu qe t'harroj ty
S'eshte lehte per mua t'largohem nga ti
Keq shume keq,keq po ma bon
Te ndahem nga ti nuk mundem ta pranoj

Ref2X:S'kam menduar aspak ndarje
Sikur ti qe ke menduar
Ndoshta nje dite e kupton
Ke gabuar ke gabuar
Eja pyete zemren time
Se sa shum po vyn per ty
Eja pyeti syte e mi se sa lot kan derdh per tyPublikimi: 24/04/2014
Festivali: Celësi Muzikor 8


Xheneta Fejzullahu - S'kam Menduar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'kam Menduar".
3. Video është e këngës "S'kam Menduar", por nuk këndohet nga Xheneta Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0