A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  7
  • Vendlindja:
  • Dibra E Madhe 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
BIOGRAFIA: Xheni është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Emri i plot i tij eshte Argjend Meçe. Eshte i martuar dhe ka dy djem dhe nje vajze. Aktualisht jeton ne Shkup pasi atje mundesit e nje kengetari jan me te shumt dhe me te mir kualitativ. Ai me se shumti albumet e tij i ka bere ne studion Eroll 5 dhe ne te shumten e rasteve ka bashkpunu me Dulin pasi qe ishin nje ekip. Prej vitin 2012 Xheni e formoje grupin e vet Ork. Dibranet. Muziken e Xhenit zakonisht e bejn vellezerit e tij ne studio pasi qe t...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Vetem Per Ju (2014)

Se Bashku Me Ju (2014)

Per Disponimin Tuaj (2013)


» Dërgo Një Këngë »

M'zu Policija
Pa Ty Mbeta
Ty Te Deshta


Artistë Të Ngjashëm:

Halil Bilalli

Argeton Dervishi

Blerim Lutfiu (Beli)

Ylber Aliu

Keli

Duli

Erkan Musliu

Zyber Avdiu

Bimi Mustafa

Drilon Berisha


Tags: Xheni

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019