Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Xheni Bekolli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25
  • Vendlindja:
  • Korçë 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Xheni Bekolli është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 6 Shkurt 2019, Xheni Bekolli publikon videoklipin "Per Nje Djal Capken". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Rino Boci....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Sidorela Zeqaj

Laura Lila

Zhorzheta Sota

Olta Juba

Ani (Top Fest)

Lidia Lufi

Matilda Mati

Enia

Nilsa Hysi

Migena Rinxhi


Tags: Xheni Bekolli

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet