Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xheni - Dubi Dubi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Dubi dubi loqka jem
ty te kam per qejfin tem
dubi dubi mashalla
lumi aga ty qe t'ka 2x

Si ne loto me ke ran
aj moj....
kush ta prish ty nje deshir
me mu punet si del mir

Dubi dubi loqka jem
ty te kam per qejfin tem
dubi dubi mashalla
lumi aga ty qe t'ka 4x

Me bo zemren me ma cel
emri yt ne shpirt me del
ma e mira je ta dish
fort po tutna po t'mar msysh

Dubi dubi loqka jem
ty te kam per qejfin tem
dubi dubi mashalla
lumi aga ty qe t'ka

Duuuuubi loqka jem
Tyyyyy te kam per qejfin tem aman
o lumi un o hajde
qe te kam per veti
o qe te kam per veti
e mos met pas oj lochko
cka boj un i shkreti
cka boj un i shkreti


Ky tekst u dërgua nga  saramk


Nuk kemi video për këtë këngë.


Xheni
Publikimi: 13/04/2014


Xheni - Dubi Dubi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dubi Dubi".
3. Video është e këngës "Dubi Dubi", por nuk këndohet nga Xheni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xheni:


Komente 0