Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xheni - Nuse Ke Shkuar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Kmishen e bardh une sot qe e vesha
sma lagu shiu ma lagen lotet
( Binte tupani ne deren tonde
Dole duvak mbi sy ) Ref 2X

Nuse ke shkuar sot po martohesh
Me shokun tim mat mir
Nuse ke shkuar sot po martohesh
Me shokun tim mat mir

Dasmoret Ecnin ka rruga ime
Se Qove koken mem pa me sy
( Binte tupani ka dera ime
e un po qaj per ty ) Ref 2X

Nuse ke shkuar sot po martohesh
Me shokun tim mat mir
Nuse ke shkuar sot po martohesh
Me shokun tim mat mir Ref 2X


Ky tekst u dërgua nga Mirlind MurseliXheni
Publikimi: 20/03/2013


Xheni - Nuse Ke Shkuar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuse Ke Shkuar".
3. Video është e këngës "Nuse Ke Shkuar", por nuk këndohet nga Xheni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xheni:


Komente 0