Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Xheni - Te Du
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Du".
3. Video është e këngës "Te Du", por nuk këndohet nga Xheni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Xheni - Te Du Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

31/03/2013

2013-03-31T07:20:23+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Du" kënduar nga Xheni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 5 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
5

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Shqip Nb. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Verse 1 ! :

Ti gjdo nat t'rroket ne endrra T'mia nuk te kam pran me mbyti Vetmiaa
Kjo nat shum e ftoft shum kam derdhur lot kthehu t'llutem shpirt pa ty z'durroj dot !

Ti gjdo nat t'rroket ne endrra T'mia nuk te kam pran me mbyti Vetmiaa
Kjo nat shum e ftoft shum kam derdhur lot kthehu t'llutem shpirt pa ty z'durroj dot !

Refreni ! :

Te du gjdo dit e gjdo nat
Te du edhe pse je larg
Te du pa kufi Dashnia esht un dhe Tii !

Te du gjdo dit e gjdo nat
Te du edhe pse je larg
Te du pa kufi Dashnia esht un dhe Tii !

Verse 2 ! :

Malgres les rumeurs j'ai toujour ecoute mon coeur c'est toi et moi pour la vie rien a foutre des moqueurs dans la joie ou la peur dans la haine ou le bonheur on surmontra tout les obstacles sans connaitre le malheur . Y'a pas d'amour sans soufrance Y'a pas de soleil en ton absence . C'est la plui c'est l'orage c'est les ennuis (les ennuis !) . Ton beau visage vient bercet toutes mes nuits . A croire que le bonheur n'est que chez les autres . On voudrais ne plus tomber mais a chaque fois on ce vautre (on ce vautre !) . L'amour existe alors pourquoi pas le notre (pas le notre !) A qui la faute si tout va de travers (de travers !) . Je T'aime autant qu'il y a de grain de sable dans le desert (dans le desert !) . Inutile de dire que sans toi je deserpère . Que pour toi je respire et si je te pert je connais rien de pire RIEN DE PIRE ! MON AMOUR MOON AAMOOOUUURR !

Refreni ! :

Te du gjdo dit e gjdo nat
Te du edhe pse je larg
Te du pa kufi Dashnia esht un dhe Tii !

Te du gjdo dit e gjdo nat
Te du edhe pse je larg
Te du pa kufi Dashnia esht un dhe Tii !

Te du gjdo dit e gjdo nat
Te du edhe pse je larg
Te du pa kufi Dashnia esht un dhe Tiiiiii !Më Shumë Këngë Nga Xheni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë