Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Xhenis Dhima - Flutura Dhe Trëndafili  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Festivali I 46-te Shkoder

Komente

Asnjë Koment

01/08/2008

2008-07-31T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Flutura Dhe Trëndafili" kënduar nga Xhenis Dhima.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Xhenis Dhima:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet