Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhenis Mazreku - Brenda Meje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

Mjegull pa fund
Endrra pa rruge
Fshehur dhe une
Ne syte e ty

Shpirtin qe kam
me ty e ndaj
Une jam ti E ti je une
Pak edhe shume

Brenda meje ska me lot se mi ke thare
Brenda meje ska asgje qe se ke mare

Mirupafshim zemer
ti kupto nje femer
pesha e fatit tsaj
gjithmone I rendon

Mirupafshim zemer
ti kupto nje femer
frymen e fundit
rrahjen e fundit
ajo dashuron

shpresa e fundit
ne jete po me mban
nuk kam frike
per ty hapat si ndal
Brenda meje ska me lot
I ke marre


Ky tekst u dërgua nga Kh


Nuk kemi video për këtë këngë.
Xhenis Mazreku - Brenda Meje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Brenda Meje".
3. Video është e këngës "Brenda Meje", por nuk këndohet nga Xhenis Mazreku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0