Xhenisa Memolla Poezi
Xhenisa Memolla

Pa Titull

Nëse mund të kesh
çfarë do të ishe
Nëse do të jepja
Çfarë zemre mund të kishe
Dhe nëse anën tënde nuk mbaj
A unë apo ti
Do mbetet në faj?

- Poezi nga Xhenisa Memolla


- U dërgua nga Xhenisa Memolla -


{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0