Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Pa Titull

Nëse mund të kesh
çfarë do të ishe
Nëse do të jepja
Çfarë zemre mund të kishe
Dhe nëse anën tënde nuk mbaj
A unë apo ti
Do mbetet në faj?

- poezi nga Xhenisa Memolla


- Poezia u dërgua nga Xhenisa Memolla -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet