Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhensila Myrtezaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  2492
 • Vendlindja:
 • Tiranë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 27 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Xhensila Myrtezaj është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Xhensila u be e njohur fale talent show “Ethet e se premtes mbrema”. Ajo atehere ishte vetem 14 vjeç. Është një nga këngëtaret me vokalin më të ëmbël që ka skena shqiptare. Për një kohë shumë të shkurtër ajo rrëmbeu zemrat e publikut me këngën dhe stilin magjepsës, duke mos përmendur edhe çmime të cilat i ka fituar nëpër kompeticione muzikore. E martuar Me Besart Kallakun Gjinin e portokallis. Xhensila ka marre pjese edhe ne “Top Fest”, nderko...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Bashkëshorte e

Bes Kallakut

Pjesëmarrëse në

Ethet E Së Premtes

Pjesëmarrëse në

Gjeniu I Vogel

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

TikTok

Komente

172 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (66)

53
33
31
16
23
16
22
16
37
22
60
16
22
20
21
19
26
20
23
30

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Kejsi Tola

Samanta Karavella

Greta Koçi

Ronela Hajati

Eni Koçi

Enca

Elhaida Dani

Klea Huta

Beatrix Ramosaj

Ava Max

Tags: Xhensila Myrtezaj, Xhensila Myrtezai, Xhensila


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet