Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kush Janë Zemrat E Xhensiles?

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
[05-11-2015]
Këngëtarja Xhensila Myrtezai ka publikuar sot në rrjetin e saj social një fotografi bashk me mamanë e saj dhe motrën.

Në foto ato shihen teksa kanë dalë buzë detit për të shijuar disa rreze të ngrohta dielli.

Në mbishkrimin e fotos ajo ka shkruar: "Me zemrat e mia".

Ndërkohë ajo ende po shijon suksesin e këngës "Ama Dorën" në bashkpunim me Mozzik.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0