Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kjo është Motra E Xhensilës

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  21
[19-11-2015]
Kjo është motra këngëtares së bukur nga Shqipëria.
Ajo është ndër artistet femra më të bukura në tregun muzikor.

E talentuar dhe aspak mendjemadhe, Xhensila ka arritur të fitojë zemrat e shumë adhuruesve të saj.

Së fundmi ajo na ka njoftuar me motrën e saj të madhe Albën, nëpërmjet rrjeteve të saj sociale. Në foto të dyja duken shumë seksi.
 (Gazeta Express)Komente 0