Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Top 200

Xhensila Myrtezaj - Engjelli Im  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  400

Komente nga Fansat

17 🔥🔥

05/06/2011

2011-06-05T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Top Fest 8


Me mbaj ne krah
engjelli im
ti me mbron
jo sme lendon Uu.
kam nevoj te shpreh ate
qe ndjej per tyyy yeah yeah
te them gjithcka
te them cdo gje
ne lidhje me ty
dhe ja ku po ta them ta dish
mos mendo s
e un te harroj
ne asnje cast
jam me ty
se je me mua
Te Duaaaa.

REF:
Se ti je buzeqeshja
e dites per mua
je mengjesi iimm
vdes kur me shume te dua ty
sot per çdo dite e per çdo dite
çdo sekonde e me shume
dua te t'kem pran
çdo sekonde me shume
dua te m'kesh xhan
se ti je mbremja me e bukur qe mbyll
çdo nate ne shpirtin tim.

dita e gjat
me duket pa ty
me ty ne krah
esht dita me e mir
ta besoooj kryqi
me dhe je per ty
qe t'jemi bashk
t'kam tatuazh
e jap nji mesazh
dhe ja ku po ta them ta dish
mos mendo
se un te harroj
ne asnje cast
jam me ty
se je me mua
Te Duaaaa.

REF:
Se ti je buzeqeshja
e dites per mua
je mengjesi iimm
vdes kur me shume te dua ty
sot per çdo dite e per çdo dite
çdo sekonde e me shume
dua te t'kem pran
çdo sekonde me shume
dua te m'kesh xhan
se ti je mbremja me e bukur qe mbyll
çdo nate ne shpirtin tim.


Ky tekst u dërgua nga Getathe Best   saramkKartolina (2)

U krijua nga XHT 2019-01-20 12:05:21
Më mbaj në krahë ëngjëlli im
Ti më mbron, jo s'më lëndon
U krijua nga Odi 2017-11-03 20:18:02
Dhe ja ku po ta them
Ta dish mos mendo
Se un te harroj ne asnje
Cast jam me ty se je me mua
TE DUA

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Xhensila Myrtezaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet