Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Xhenty - Terminatorat

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Terminatorat".
3. Video është e këngës "Terminatorat", por nuk këndohet nga Xhenty.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Xhenty - Terminatorat  (Feat. Shpetim Otr)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

26/04/2013

2013-04-26T09:28:28+00:00P.1.
DICKA SPECIALE T'HUTON N'MENYR VERBALE
SA HER QE NA PO VIJNA,SJELLIM SENE HAVALE
OUU OU SHIT DISA SHITA RREPIN FLLIQEN
PO PERPIQEN POR HARROJN SE DERA ASHT E KYCUN

CA KERKOJN PREJ VETES KUR CDO SEN GATI E GJETEN
E HEDHIN NJI VOKAL E KONGTAR PO E QUJN VETEN
NJI PSHTYM N'BALL,E KURRSEN S'MERTOJN
I KAN BO 2 FUCKING SONG,SIKUR V.I.P PO BOJN

S'JA DIJN KUPTIMIN MUZIKES,SJA DIJN KUPTIMIN JETES
JETOJN PER COP-N E BUKES,EDHE AT GJO E KAN TEPER
SHKOJN SI BITCHIZ KA FRYN ERA,PA VLERA,PA SEDER
FUTEN TRI N'KET LOJ KONSIDEROJN VETEN SI TVJETER

ATJE KU KAN INTERESIN,BESEN PREJ GOJE TA QESIN
T'LAVDOJN E MENJE PO T'SHESIN,MAS SHPINE TA NXJERRIN THESIN
PER NJI COP FAM VDESIN,DERSA TA KAN NEVOJEN
PASTAJ TA NXJERRIN ARMEN EDHE TE VRASIN ME GZHOJEN

REF :

KUR PO IKIM NA KREJT MAS RREPIT PO GJUHEN
SA HER PO KTHENA NA PERMAS RREPIT PO RUHEN
I LOM ME GISHTA NGOJ NRREP JEM SI JASHTOKSORA
PERHAPNI LAJMET SE NVEN KAN ARDH TERMINATORAT x2

P.2.

YEAH CUDI E MADHE KU KA PERFUNDU KJO BOT
NESE TI MA NJEH EMRIN , S'DON ME THAN QE JENA SHOK (bitch)
NESE TI M'KE PA N'RRUG , SDON ME THAN QE MA NJEH TIPIN
SE ATHER KUR MA JEP TRUNI,N'SURRAT UNE TA BOJ SHITIN

NESE TI MA NGJON ZANIN, SDON ME THAN QE MA NJEH TONIN
NESE KE BATALJONIN , NE NUK NA HA PER ASNJONIN
(shpejt)S'KAM NEVOJ PER BATALJON, TY ME 'TCU N'SATAM
S'TA MAN, S'NA HA PER KAN,EDHE PSE S'JAM I GJAN
NE KTO AN,KRYESOJM,VEPRA TANA I BOJM,
E KTA S'KAN CA THOJN,ASGJA NUK PO SHTOJN

JENA T'VJETER N'KET ZANAT,E TI HALA S'JA KE NIS
KUR TI MSOVE SHKRONJEN "A" , UNE LIBRIT I DHASH FINISH
E KAM BO NJI SKIC,NJI MESAZH KTYNE RREPERAVE
DUHET ME I BO "FORMAT", ME PASTRU MUZIKEN PREJ PLERAVE

ME TAN RESPEKTIN PO JU FLAS,ASKUSH S'DUHET ME U FY
KREJT RREPERAVE PA VLERA, JENI COPA MISHI ME DY SY
MBARUT OKSIGJENIN, S'MERITONI ME MARR FRYM
MERITONI VEC NJI SEN, N'SURRAT ME JUA FUT N'PSHTYM (PHUUU...)

REF :

KUR PO IKIM NA KREJT MAS RREPIT PO GJUHEN
SA HER PO KTHENA NA PERMAS RREPIT PO RUHEN
I LOM ME GISHTA NGOJ NRREP JEM SI JASHTOKSORA
PERHAPNI LAJMET SE NVEN KAN ARDH TERMINATORAT x2


Ky tekst u dërgua nga  Xhenty
Më Shumë Këngë Nga Xhenty:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet