Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhenty - Kalle (Feat. Xhooly)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  5

Brrahh , Pak Ma Serioza Ket Here Normal Qe Po !
Se Kalle e Kallin venin dridhe senin kur na vim kalle e kall terrenin me XHOOLY ktu kur na vim kalle se sa here vim kall mikrofonin qe po nin kalle ta dridhi zonin Me Ta boj ket dite :)


Ky tekst u dërgua nga Katili


Nuk kemi video për këtë këngë.


Xhenty
Publikimi: 29/07/2013


Xhenty - Kalle
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kalle".
3. Video është e këngës "Kalle", por nuk këndohet nga Xhenty.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhenty:


Komente 0