Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhenty - Sonte Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Verse 1:
T'jena bashk asgje tjeter nuk du
Sikur boten me na fal prap se kisha pranu
Syt e saj kur m'shikojn ne at menyr
Sikur ndjej nje ngrohtsi, a thu se esht dashni?

Ti m'ke ndryshu nga koka te komet
Un per ty besom do i lej tona
Krejt i bona vec t'bi n'syt e tu
Por nuk e di nese ti e ke kuptu

Se prej fillimit kur tpash, kur para me kalon
Un e ndjeva moj vash, qe e imja ke me kon
Kudo un jam #ipar, kusho mu don me m'pas
Kshuqe besom ke fat, ket djalin me e marr

Refreni:
Sikur sonte do jet nata fundit
Un me ty e kaloj si me qen e para
Dhe nese neser nuk zgjohem kurr mo
Ti do jesh e para, dashuri e para

Verse 2:
M'thot: -Hapma rrugen djali, se me bertet mu mami
Me tu un s'mund te vij edhe sikur t'behet nami
A thu se jam e vetmja, ka bota tjera plot
Ty t'dukem si trofe un, por me mua sja del dot

Jo jo nuk jam e jotja, boll ju shite mend shokve
Kam frik se luan me dashni
Çka ndjej jo se tregoj se ma kan then edhe shoqet
- Se jam #ipari krejt e din

Un dhe ti jena cifti perfekt
Shkojna bashk si me qen t'lind per njoni tjetrin
Un gangsta boy e ti vajz me intelekt
T'jena bashk e s'na e ni mo jo per tjeret

Autro:
Kto s'me ndjekin dot, se jam adrenalin
Shpejtsin e dashuroj ashtu si t'dua ty
Ti je my only?...Nuk kemi video për këtë këngë.


Xhenty
Publikimi: 22/05/2016


Xhenty - Sonte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte".
3. Video është e këngës "Sonte", por nuk këndohet nga Xhenty.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhenty:


Komente 0