Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhenty - My Dream Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Shumica po flasin krejt bullshit
Ajo vjen knej ku esht Real shit
Arsye tforta qe rrin me mu,
Se dhe shoqet e veta prej xhentyt e mburrin

My click vin tmshtesin prej muri
Yah Yah per mu kto tzhdukin
Is young boy amo this boy
ka zemer me tfort se tnje burri

Besom paren se ndjeka se sjam i prirur nga letra
Amo u mushen xhepat
You know mvjen cudi nga vetja
Se skan mo ven xhepat

Qeshin me mu se jam i vecant
Kjo mka motivu prej dites se par
Qesh me to se jan krejt njesoj
Ato edhe vet nuk e din ca bojn

Lem tregoj sa heka
Sa her u djega per shoket qe ndjeka
E do prej tyne as goten se cojn
Salut nuk thojn kur mshohin ndreka

Vlla ske besim te vetja?
Apo ndoshta Ke frik nga perpjekja?
Jam shebulli baz se skam pas as 1 kokerr leku neper xhepa

Chorus :
What i’ve been, i just chasing my dream
Un kam lind per gjona tmdhoja qe ata hala nuk i din
All my frenemy, ngjoj shum dhe bej si di vet
Cdo hap qe boj ata jan me mu dhe krejt thon ai esht i vertet

Ne jetojna me mbreter
Me cunat qe e dun fort rrethin
Me tvertet sjena vllezer
po duna ma shum se sa vllezer
You dont forget it

Ato shofin endrra e presin nga jeta
Secili nga kto ne bizneset e veta
Kena varset e shtrenjta
Kurora tverteta duket diferenca

Deri tash jom self made se doren askush nuk ma zgjati
Lypa mbeshtete dhe pse i vetem ja dola Se sme la inati
Inati me kto qe mpermcmun pa ma njoft talentin
Me krejt ato qe qeshen sa permenej emri Xhenty

Ato qe spaten besim per sa her bona perpjekje
Le qe smdhan mbeshtetje mirpo shifnin dhe me urrejtje

Permrena kam qajt po jam bo ma i fort
Vec buzqeshje u dhash kush mpat inat
Se si lash kurr nbot per me mul posht

Thjesht kam ec me kohen
Ju lash ju mrapa kohe
Dikur mas shpine shanin
e sot si un e kan modelin e flokve

Kan stilin e veshjes menyren e ecjes
Biles edhe nese gaboj, gabojn dhe kto njehereshNuk kemi video për këtë këngë.


Xhenty
Publikimi: 03/05/2018


Xhenty - My Dream
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "My Dream".
3. Video është e këngës "My Dream", por nuk këndohet nga Xhenty.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhenty:


Komente 0