Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Xhenty - Trafikando  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

25/01/2020

2020-01-25T17:00:12+00:00


"Trafikando" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga Xhenty.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.
Videoklipi nga Xhenty i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Xhenty:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet