Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhenty - Gango Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Intro
Tu jetu rrezik cdo dit vec hecim para
Kjo keta tavull na hedhim zara
Me fat bojm gara
Nese o trafik e din per kon osht fjala
Me and me team tash le ta din drejt nga vendngjarja

Rruga me kthesa shkojm te fortesa
Cunat nuk shifen xhamat e zeza
N'brez nji gan t'fryme jan xhepat
Kudo qe shkojm na njofin kta shefa

Na jeten e bojna film
Shoku n'burg pret lirim
Femra en tel tu m'thirr
N studio per incizin

Nuk ka konkurenc me gjiganta
Makina eskorta permrapa
Me shum makina sa veta ka banda
50 cuna presin te shpia perjashta

Kujdes kur bon gafa
Kujdes kur hedh hapa
Se bjen n'derrasat e kalbta
E futesh neper bagazha

Reff
Nuk jan filma narco
Kena lidhje pablo
Perball jeni skarco
Ca po shitesh gango

Jo nuk jan filma narco
Po kena lidhje pablo
Perball jeni skarco
Ca po shitesh gango

Gango gango gango
Gango gango gango
Gango gango gango
Ca po shitesh gango (2×)

Modeli AK versioni 47 (kaw kaw)
Llafet i keni si grat
Kastile per ju jam ardh
Prezenca ime ju plas

Nata o frik, plot rrezik
Te cepi jan cunat tu prit
Hesapet i lajm, blici bon drit
T'shuhen mundsit

Ftyra i qesh synin po ma lun
Kam dhe do tjera po jan shum
N'studio me cuna, veni shkum
Me 1 kong ajo krejt tu hum

Jeta ktu medelina
Aksia si n'filma
Mos fol per trima e bima
Kush jeni e dim na

Krejt ca them esht e imja
Me rrejt nuk dim na
Ke ke problem
Menjiher ti sjelli 10 makina

Reff
Nuk jan filma narco
Kena lidhje pablo
Perball jeni skarco
Ca po shitesh gango

Jo nuk jan filma narco
Po kena lidhje pablo
Perball jeni skarco
Ca po shitesh gango

Gango gango gango
Gango gango gango
Gango gango gango
Ca po shitesh gango (2×)


Ky tekst u dërgua nga GazyXhenty
Publikimi: 07/05/2021


Xhenty - Gango
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gango".
3. Video është e këngës "Gango", por nuk këndohet nga Xhenty.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhenty:


Komente 0