Xhepi Vogel
Xhepi Vogel

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Xhepi Vogel është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 31 Janar 2019, Xhepi Vogel & Ilir Tironsi publikojnë videoklipin "Xheloze". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici & Emrah Xhixho, ndërsa teksti u shkrua nga Olsi Celmeta. Më datë 22 Nëntor 2019, Xhepi Vogel publikon videoklipin "Merre Zemren Time", në bashkëpunim me Ilir Tironsin. Muzika e këngës u punua nga Festim Gici & Emrah Xhixho, ndërsa teksti u shkrua nga Olsi Celmeta. Më datë 1 Qershor 2020, Mandi & Xhepi Vogel publikojnë ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0