A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
BIOGRAFIA: Xhesi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 16 Shtator 2019, Xhesi publikon videoklipin "Ti Ndale"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Egzona

Marigona Vitia

Ardita Begu

Anisa Smajlaj

Sarentina Cako

Samira

Ervisa

Dea Strica

Jona


Tags: Xhesi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019