TEKSTESHQIP

Xhesika Polo
Ti Prek
Lyrics

Une te dua prane edhe ti me do
E nuk mundem me pa ty te vazhdoj
Dhe me kom dhe me kom dhe me komplikon
Tell me all the things that I shouldnt know
Dhe ti prek ti prek ate qe ti kerkon oh baby tararira rira ro
Ref 2x
The qe ti me doje ne sy me shikon
Nje fjale nje puthje sa shum me do

Pran ty te t'kem e me gjate nuk mund te pres
Leri fjalet e tua e di cka po don hey hey jojojo
Sa po mpelqen kur ti afer po me vjen
Leri fjalet e tua e di cka po pret hey oo-hhh yeeh
Dhe ti prek ti prek ate qe ti kerkon oh b aby tararira rira ro
Ref 2x
The qe ti me doje ne sy me shikon
Nje fjale nje puthje sa shum me do

Ti po afron ti po mkerkon
Po them dicka esht teper vone
Po dukem simpatik edhe ne syte e tu un mund ta shoh
Ste njoh e jotja s’jam uh joo jojo
Ref 3x
The qe ti me doje ne sy me shikon
Nje fjale nje puthje sa shum me do