Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xheva Salihaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Austri 
Xheva Salihaj është një poete e njohur.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Bashkëshorte e

Burim Cakës

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo një thënie »

» Dërgo një poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Flora Peçi

Lindite Ramushi

Makfire Canolli

Rabije Bytyqi

Remzije Zekolli

Ermira Jusufi

Aferdita Beçiri

Viktoria Xhako

Fatmire Duraku

Arsejda Gjyli

Tags: Xheva Salihaj, Xheva Caka


Komente mbi këtë artist