Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xheva & Dilja - Villa Majami (Feat. Mc Qopa)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Femna perreth, kom femna perpara
shum pom pelqen qekjo flokt lara-lara
dyjat i kom knej , mat fortat i kom n'skej
qu sonte kce zemer hiq mos fle
okeii Majamit sonte pi del flaka
qoni kejt durt nalt , rrehni shuplaka
aaa me pa qysh u drill nket shoqni
n'Villa Majami ky zaa osht tu u ni
jena number one , si na smun e xhon
hip-hop tallava qoppa kejt ti qon hobi
une luj me rep sikur Ronaldo me Sheva
kallen gurbetgjit kur o Dilja me Xheva


Ky tekst u dërgua nga ZibitDilja & Xheva
Publikimi: 14/01/2011


Xheva & Dilja - Villa Majami
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Villa Majami".
3. Video është e këngës "Villa Majami", por nuk këndohet nga Xheva & Dilja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0