Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhevdet Hafizi & Emil Miloti - Tri Vjet Që U Deshën Bashkë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Tri vjet qe u deshtem bashke
du me i kujtu
dashnine qe kena pase
mos me harru!

Oh... mori lule fasligen
qitma flokun rrezear
se ti je nje vajze e Re
qe e shndrit moj nji mahalle.

Shoqet, me thone:
Kur dal ne pus per uje
c’ka rrin tu u gadit?!
nji plak ma ke per burre!

Oh mos me qesh
mahall e Re
qe qes flokun rrezear
kam dy burra s’jam e veje
kam jaranin me kitarre...


Ky tekst u dërgua nga Valdi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Xhevdet Hafizi & Emil Miloti - Tri Vjet Që U Deshën Bashkë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tri Vjet Që U Deshën Bashkë".
3. Video është e këngës "Tri Vjet Që U Deshën Bashkë", por nuk këndohet nga Xhevdet Hafizi & Emil Miloti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhevdet Hafizi:


Komente 0