Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.6 / Votuan:  24
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Xhino është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Xhino ka lindur ne Kosove dhe e ka filluar muziken qe ne moshe te hershme. Ben pjese ne grupin Double G. Më datë 4 Dhjetor 2015, Xhino publikon videoklipin "Se S'bone", në bashkëpunim me Sk3rdi. Më datë 20 Qershor 2016, Xhino publikon videoklipin "Black Diamond", në bashkëpunim me Enxhi Nasufi. Më datë 17 Korrik 2016, Skerdi publikon videoklipin "Domenikana", në bashkëpunim me Xhino. Më datë 29 Shtator 2016, Xhino publikon videoklipin...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rascom

Anonimos

Sacrifice

L-Patriot

Rrufeja

Monny

Caspo

ZeeroMan

Mr.Trimi

Izi

Tags: Xhino


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet