A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhoi Bejko

Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  9
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Xhoi Bejko is a popular singer of Pop music. XHOI - Xhoana Plaku Bejko. Rrënjët e karrieres së saj fillojnë që nga fëmijëria. Per shume vite ishte kengetare ne Top Show ne Top Channel. Në Maj 2010, Xhoi merr pjesë në Top Fest 7 me këngën "Oqean". Në Qershor 2011, Xhoi merr pjesë në Netët e Klipit Shqiptar 10 me këngën "Pertej Vetmise". Më datë 18 Gusht 2010, Xhoi publikon videoklipin "Jo...". Më datë 7 Janar 2011, Xhoi publikon videoklipin "E Humbur". Me këtë këngë, Xhoi merr pj...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Linda Sadiku

Ornela Bregu

Marjeta Billo

Erga Halilaj

Eltina Minarolli

Kamela Islamaj

Adalena Seferi

Elia Zaharia

Xhejsi Jorgaqi

Babeta Shahini


Tags: Xhoi Bejko, Xhoi, Joy, Xhoana Plaku, Xhoana Bejko

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019