Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhoi - Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  9

E mbajta, premtimin une e mbajta
Por nje gje me jo nuk e kuptoj
Kush je ti... kush je ti
E mbajta, dhimbjen n'vete e mbajta
Njejt edhe ti veten e mundon
Pse e fshehqe ti me do

REF.:
Dashni me jep pak
T'lutem mos me hy ne hak
Zemren te ma ndjesh
Une dua, dua
Dashni me jep pak
Se ti me ke hy ne gjak
Zemren te ma ndjesh
Dua ti ai te jesh

Lejova, te më lendosh lejova
Edhe pse une doja ty te t'kem
Ne krahun tim... ne krahun tim
E mbajta, dhimbjen n’vete e mbajt
Njejt edhe ti veten e mundon
Pse e fsheh qe ti me do

REF.:
Dashni me jep pak
T’lutem mos me hy ne hak
Zemren te ma ndjesh
Une dua, dua
Dashni me jep pak
Se ti me ke hy ne gjak
Zemren te ma ndjesh
Dua ti ai te jesh


Xhoi - Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dua".
3. Video është e këngës "Dua", por nuk këndohet nga Xhoi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhoi Kallaverja:


Komente 0