Xhoni Beats
Xhoni Beats

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Emri i vërtetë:
  • Xhoni Biba
  • Vendlindja:
  • Pogradec
  • Mosha:
  • 20 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 6 Prill 2003
  • Horoskopi:
  • ♈ DashiBiografia

BIOGRAFIA: Xhoni Beats është një artist. Xhoni Biba, një Artist/Producent i talentuar me origjinë nga qyteti i bukur i Pogradecit, Shqipëri, ka lindur më 6 Prill 2003. I zhytur në botën e muzikës, ai ka fituar njohje me emrin artistik "Xhoni" ose "Xhoni Beats". Duke nisur rrugëtimin e tij muzikor në vitin 2018, Xhoni fillimisht e gjeti thirrjen e tij si Beat-Producer. Talenti i tij i lindur dhe pasioni për të krijuar ritme magjepsëse tërhoqën shpejt vëmendjen e njerëzve të brendshëm ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0