Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Xhorxho

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Xhorxho është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 25 Nëntor 2019, Xhorxho publikon videoklipin "Family"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

J.B.

Labi Isl

The Rose

Black-Eagle

Ralien

Gjaksori

Fida

Last Daddy

Dora

Natra


Tags: Xhorxho

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet