Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  67
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
  • Mosha:
  • 36 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Xhuli është një këngëtare e njohur. Xhuli, një këngëtare e veçantë rock dhe ajo filloi të këndojë kur ajo ishte 10 vjeç në garat e shkollës. Pastaj ajo paraqiti këngët e saj të bukura rock, te cilat e bene ate te njohur. Tani ajo jeton në Zvicër dhe po përpiqet të gjejë sukses atje. Ajo është me të vërtetë interesante, me një zë të veçantë dhe me të vërtetë Rocks! Në Prill 2006, Xhuli merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Falje". Më datë 29 Prill 2007, Xhuli publikon videoklipi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Eriselda Aliaj

Mimoza Gjikola (Mimi)

Vjollca Robelli

Jasmina Sahiti

Edita Abdieski

Arjeta Zhuta

Leonida Marjakaj

Teuta Blaka

Valentina Ajdari

Azra

Tags: Xhuli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet