Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhuli
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
  • Mosha:
  • 36 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 28 Tetor 1983
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♏ Akrepi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  70

Xhuli është këngëtare e njohur. Xhuli, një këngëtare e veçantë rock dhe ajo filloi të këndojë kur ajo ishte 10 vjeç në garat e shkollës. Pastaj ajo paraqiti këngët e saj të bukura rock, te cilat e bene ate te njohur. Tani ajo jeton në Zvicër dhe po përpiqet të gjejë sukses atje. Ajo është me të vërtetë interesante, me një zë të veçantë dhe me të vërtetë Rocks!

Në Prill 2006, Xhuli merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Falje".

Më datë 29 Prill 2007, Xhuli publikon videoklipin "Per Ato Qe S'i The". Me këtë këngë, Xhuli merr pjesë në Top Fest 4 në vitin 2007.

Në Maj 2008, Xhuli merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Kujtime".

Në Maj 2009, Xhuli merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Hena Pa Ne".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë KomentKomente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet