Më mbaj mend (për 1 muaj)


Xhuliana - Dhe Sa Kohe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dhe Sa Kohe".
3. Video është e këngës "Dhe Sa Kohe", por nuk këndohet nga Xhuliana.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Xhuliana - Dhe Sa Kohe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Muzika:

Fabian Asllani

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2007

Komente

Asnjë Koment

23/11/2007

2007-11-22T23:00:00+01:00Ç’do dite me teper e pyes vehten
Pse s’arrij ta jetoj jeten
Neper gazeta lexoj ç’do dite
Ka shume perralla dhe politike

Ç’do dite zhgenjehem nga disa njerez
Qe mbajne dollarin thelle brenda zemres
Neper ekrane dalin flasin
Dhe endrrat tona ç’do dite i vrasin

Refren:
Jo jo, s’ju degjoj me
Jo jo, s’ju besoj me
Mjaft me, me genjyet
Sepse nervat me shperthyet

Jo jo, s’ju degjoj me
Jo jo s’ju besoj me
Mjaft me, se tani
Dua te me degjosh ti.

Ç’do dite qe iken, ngado une shkoj
Kta njerez flasin e dot s’degjoj
Shikime fallco ata dhurojne
Ne syte e tyre te zi kuptoj...

Refren:
Jo jo, s’ju degjoj me
Jo jo, s’ju besoj me
Mjaft me, me genjyet
Sepse nervat me shperthyet

Muzika: Fabian Asllani

Më Shumë Këngë Nga Xhuliana Toçi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë