Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhuljo Imeri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  12
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Xhuljo Imeri është një këngëtar, instrumentist dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe dance. I rritur ne jug te Shqiperise (Gjirokaster), Xhuljo eshte edhe record producer me nje background te pasur dhe pjesemarres ne prodhimin e shume kengeve. Më datë 5 mars 2018, Xhuljo fillon karrieren si kengetar me publikimin e kenges se tij te pare "Arsye" ne kanalin e tij zyrtar ne Youtube, nje kenge qe i perket zhanreve EDM/Pop. Më datë 16 Qershor 2018, Xhuljo Imeri publikon videoklipin "If I". Muzika e këngës u punua nga vetë Xhuljo Imeri,...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i grupit

Orjent Memo

Vëllai i

Eva Imerit

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Xhuljo Imeri

Komente 0