Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Xhylnaze Hoxha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
BIOGRAFIA: Xhylnaze Hoxha është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 29 Prill 2019, Xhylnaze Hoxha publikon videoklipin "Pse Më Vjen E Rëndë Pranvera". Në vitin 2019, Xhylnaze Hoxha publikon albumin "Live 2019"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareLive 2019 (2019)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Anila Qoku

Marjana Hila

Hava Bytyqi

Violeta Demaj

Amanda Sertolli

Arjana Leti

Hanumshahe Morina

Adriana Asllani

Bardha Dernogllava

Albina Kelmendi (Popullore)


Tags: Xhylnaze Hoxha, Gjyle

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet