Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xili - Sun I Ndal As Amerika Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Refreni
Ket dashni kush smun me ndal
mend prej kreje meju dal
mend prej kreje me ju dal
kur don djali e don qika
sun i ndal as Amerika
sun i ndal as Amerika.

Ka fluturon bylbyli po ju qojka fjal
paskan ra ndashni ni qik e ni djal
llafet e dunjas nuk po marin fund
sillen e po mshtillen per me prish ket pun
llafet e dunjas nuk po marin fund
sillen e po mshtillen per me prish ket pun.

Refreni
Ket dashni kush sun e ndal
mend prej kreje meju dal
mend prej kreje meju dal
kur don djali e don qika
sun i ndal as Amerika
sun i ndal as Amerika.

Sa te mira ishin takimet me ty
kur i lidh dy zemra veq ni dashuri
sa do qet na marin hallku naper goj
mes neve te keqen jo nuk e lejoj
sa do qet na marin hallku naper goj
mes neve te keqen jo nuk e lejoj.


Ky tekst u dërgua nga Mendi-ch

Xili - Sun I Ndal As Amerika
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sun I Ndal As Amerika".
3. Video është e këngës "Sun I Ndal As Amerika", por nuk këndohet nga Xili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xili Berisha:


Komente 0