Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xili - Bajna Dasem Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Bajna Darsem me Vullnet
E Martoj Baba o Djalin E Vet
Bajna Darsem me Vullnet
E Marton Nana o Djalin e Vet

Bajna Darsem Lujna Knojna
Vllaun Ton Sot Po E Martojna
Bajna Darsem Lujna Knojna
Vllahun Ton Vallah e Martojna

Vin Urimet Nje Nga Nji
U Trashigofshi jU O Qifti i ri
Vin urimet Nje Nga Nji
U Trashigofshi Ju O Qifti i ri

Bajna Darsem Lujna Knojna
Vllaun Ton Sot Po e Martojna
Bjana Darsem Lujna Knojna
Vllaun Ton Valla E Martojna


Ky tekst u dërgua nga Elmaa

Xili - Bajna Dasem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bajna Dasem".
3. Video është e këngës "Bajna Dasem", por nuk këndohet nga Xili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xili Berisha:


Komente 0