Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  1
 • Emri i Vërtetë:
 • Nazim Sulejmani
 • Vendlindja:
 • Tetove 
 • Mosha:
 • 37 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Ximi është një këngëtar. JETON NE KERCOVE…ME MUZIK MERET QE NE FEMIJRI… AKTUALISHTE KA TE REALIZUME DY VIDEOKLIPE DHE NJE ALBUM “UNE DI TE FAL” I CILI ESHTE PRITUR MJAFT MIR NE TROJET SHQIPTARE SIDOMOS NE MAQEDONI PJESMARES NE SHUM FESTIVALE DUKE FILLUAR NE NOTA FEST (MAQEDONI) KOSOVA FEST (KOSOVE, KU MER CMIMIN E III NHA JURIA ME KENGEN “PSE ME SHTINE TE GJALL NE DHE) TOP FEST (SHQIPERI) PJESMARES NE SHUME SPEKTAKLE SI NE TROJE SHQIPTARE ASHTU EDHE NE EVRO...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareUne Di Te Fal (2007)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nazim Rika

Philip

Edmond Cano

Act

Erlind Zeraliu

Fatjon Brati

Mc Koqe

Gjebraili

Hysen Kafexhiu

Gjon Tahiri

Tags: Ximi, Xim1, Nazim Sulejmani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet