Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ximma

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Ximma është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 31 Maj 2014, Ximma publikon videoklipin "Qa Perjetova". Më datë 16 Maj 2015, Ximma publikon videoklipin "Qa Perjetova 2". Më datë 1 Nëntor 2016, Ximma publikon videoklipin "Perjetimet", në bashkëpunim me Bs....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Ximma

Komente 0