Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  54
  • Emri i Vërtetë:
  • Egzon Arifi
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
BIOGRAFIA: Xonn është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 7 Dhjetor 2016, Xonn publikon videoklipin "Pse Ke Ik". Më datë 5 Maj 2017, Xonn publikon videoklipin "Je Feju". Më datë 15 Korrik 2017, Xonn publikon videoklipin "Oj Xhan", në bashkëpunim me Meli Sopa. Më datë 7 Prill 2018, Xonn publikon videoklipin "Urime Martesa". Më datë 8 Mars 2019, Xonn publikon videoklipin "Loti I Jetimit". Më datë 23 Dhjetor 2019, Xonn publikon videoklipin "Nje Vajz Te Bukur", në bashkëpunim me Valmi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

5 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (2)

4
5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Lila

Gansito

Albozz

Jeton Zeqiri

Enis (Last King's)

Arti Durmishi

Terror A.K.A Shkupi

Fasti

Mc Vani

Dringo

Tags: Xonn, Egzon Arifi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet