Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xonn
  • Emri i Vërtetë:
  • Egzon Arifi
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  46
Këndon kryesisht: hip-hop

Xonn është këngëtar. Më datë 7 Dhjetor 2016, Xonn publikon videoklipin "Pse Ke Ik".

Më datë 5 Maj 2017, Xonn publikon videoklipin "Je Feju".

Më datë 15 Korrik 2017, Xonn publikon videoklipin "Oj Xhan", në bashkëpunim me Meli Sopa.

Më datë 7 Prill 2018, Xonn publikon videoklipin "Urime Martesa".

Më datë 8 Mars 2019, Xonn publikon videoklipin "Loti I Jetimit".

Më datë 23 Dhjetor 2019, Xonn publikon videoklipin "Nje Vajz Te Bukur", në bashkëpunim me Valmir.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

5

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet