A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Xonn - Je Feju


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  16

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/05/2017

2017-05-05T14:30:53

Jo spo di qysh me t'harru edhe pse shum un kom tentu
Sot tkur pash une me tjetrin apet nplag
m'preke mu
Apet mu mpikun do lot tu menu qe ka mbaru
po sish kon jo e vertet se apet zemra ty te du
Ty me tjetrin kur tkom pa sikur qielli n'kry mem ra
Ti me dikon je e lumtur, dikon dhimbja e ka vra
Ti buzqesh e un po qaj, e tash jeten pe mallkoj
Dikush të deshti me zemer dikush dikon e lendoj
Apet mshtine n'depresion, apet m'ktheve n'koht e vjetra
Un veq ty nkt jet të deshta po n'fund e lendova veten
Koh e gat paska kalu
mpaska mar malli me t'pa
Niher n'jet zemren e fala
100 her ti ma ke vra
Tash me tjetrin po feston, se me to ti je feju
po kur nuk pata un zemer fejesen me ta uru
Edhe pse me tjetrin je unazen e ki n'gisht
Kujtoj fjalt qe mi ke thon kur mthe "Të dua cmendurisht"

Ahhh dashni sa shum mke vra
Shpirt e zemer rrin tu qajt
Je feju e mu më le
Tjetrit dashurin ja dhe

E qysh mujte mu largu, pe pys veten tash n'vetmi
Tash pi boj shum pytje vetes
po pergjigjen e din ti
Vall ku bona un gabim
Kurr nuk qava kurr stlendova
Vall, a ke gabim që vetem ty te dashurova
E 1 dit merdh 1 leter, dora mdridhej per me qel
Si fillim ti kishe thon, jom ajo lulja jot me er
Xonn ti bonma mu hallall dhe pse vetes kurr sja fali pom qan syri pom qan zemra se per ty mka marr malli
Mka marr malli shum per ty
Dhe pse rruget na jan nda
Mfal qe premtimet ti theva
po un me zemer tdu hala
Se familja na ka nda
pa deshir mu mkan feju
po veq ty un tkom nkt zemer
Se me zemer veq ty tdu
Me lot ekom la ket leter
Si fmia kur nis me qa
pse të tjeret na kan nda
E 1 dashni sot e kan vra
E tash pi marun valixhet
Nga ky vend du mu largu
Smuj me tpa ty nfustan tbardh nuse per tjetrin duke shku


Ky tekst u dërgua nga Mr.KingKartolina (1)

2018-08-20 21:01:12
Me lot e kom la kët letër
Si fmia kur nis me qa
Pse të tjerët na kan nda
E 1 dashni sot kan vra

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019