A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Xonn - Dikur (Remix)


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  10

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

27/12/2017

2017-12-27T14:38:16

Dikur Jena Kon Na Dy
Krejt Ti Fala Oj Dashni
Tkom Pan Nzemer Mbyllt Me Dry
Se 100 Dryna Tpata Shti
E Sot As Vet Nuk Edi
Qka Me Bo Nket Jet PaTy
Se Ti Je Kon Jeta Jem
Sot Spom Vyn Jeta Pa Ty
As Vet Sedi As Vet Sedi
Qysh Tasht Jeten Me Jetu
Jekon Andrra Ma E Bukur
Sikur LuLe Tpata Rujt
Asniher Se Konm Menu
Qe Ko Me Met Nkett Jet Paty
Se Krejt un Qe Ti Fala
Ekan Pas Emrin Dashnii
Dashni Dashni

Ref

Mâvju' galbi
Vilte'âb biyye
Min ebeeeva âla ruhi
kesir galbi aleyyâ

Tasht Sje é Njejta Ke Ndryshu
Syt Met Pa Mu Kan Qorru
Weq Me Kon Une Me Ty
Besom Palanet Kisha Ndrru
Dej Nfund Tbotes Kisha Shku
Qdo Deshir Me Ta Plotsu
Po Jo Sun E Blen Me Pare Sa
Kushton Fjala Tedu
Kthemii Kthemi Kthemi Ndjenjat
Dikur Qe Ti Pata Fal
Kthema Kthema Kthema
Zemren Qe At Dit Ma Pate Marr
Tlutna Kthema Lumturin
Qe dikur E kem Kalu
Du Me Dit Pse Mke Lon Wet
Tregom Tasht Ti Pse Ke Shku

Ref
Mâvju' galbi
Vilte'âb biyye
Min ebeeeva âla ruhiu
kesir galbi aleyyâh


Lyrics submited by Argjira
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019