Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: EZO është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 1 Janar 2017, Xony publikon videoklipin "Pa Fund". Më datë 27 Maj 2017, Xony publikon videoklipin "I Njejt". Më datë 1 Dhjetor 2017, ZON publikon videoklipin "Senorita". Muzika e këngës u punua nga Milot Hasangjekaj, teksti u shkrua nga Arday, ndërsa për orkestrimin u kujdes Bergin Demaj. Më datë 23 Shkurt 2018, ZON publikon videoklipin "Nike". Teksti u shkrua nga Arday. Më datë 7 Shtator 2019, EZO publikon videoklipin "Amor"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

Black Fish Entertainment

Profili

Facebook

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Stefan Marena

Sajmir Çili

Papush Sadiku

Egzon Krasniqi

Besmir Metani

Verim Zendeli

Xhustino Hasani

Ernis Çili

Denny

Aurel Thellimi

Tags: Xony, Zon, Egzon Perdeda, Cen7O, Cenzo, Ezo, Xonny


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet