Më mbaj mend (për 1 muaj)


Xony - I Njejt

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Njejt".
3. Video është e këngës "I Njejt", por nuk këndohet nga Xony.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Xony - I Njejt  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

27/05/2017

2017-05-27T21:00:00+00:00Krejt Fajet ti mu lemi
pom mungon Shpirti e spom mungon emri
kejt fajet te un lej
jom tu e lyp Dashnin qe mo te ti s'e gjej .

jo jo jo jo ,mo sjemi
nese don me dit pyte vetin
nese tjert per neve vesin
i thu kom pi sjom kon nveti

2x
hala hala jom i njejt
amo ti ke ndryshu shpejt
saher po bohesh nervoz me mu
po shkon e po del me tjert

2:
spo shkojna mo te veni
ti spo thu mo je i jemii
po pres pi teje fjal
po pres qe ni dit vjen une met marr

ay po du met pa npamje tdetit
kapmi durt edhe leji let prekin
smun me nal edhe nese don lezetin
ty me qef un pot t thiri baby

2x
hala hala jom i njejt
amo ti ke ndryshu shpejt
saher po bohesh nervoz me mu
po shkon e po del me tjert


Ky tekst u dërgua nga Valentin Bytyçi
Më Shumë Këngë Nga EZO:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet