Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.8 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: XOXO është një këngëtar dhe autor këngësh. Më datë 2 Shtator 2012, Muharrem Ahmeti publikon videoklipin "B13", në bashkëpunim me XOXO. Më datë 27 Qershor 2013, Marseli publikojnë videoklipin "Romano Cigano", në bashkëpunim me Elia & XOXO. Më datë 2 Qershor 2014, Silvi publikon videoklipin "Te Kam Beb Per Qejf", në bashkëpunim me XOXO. Më datë 9 Gusht 2014, Vani publikojnë videoklipin "Nomin Bojna", në bashkëpunim me Lori & XOXO. Më datë 5 Shkurt 2015, XOXO publikon videoklipin...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

El-Metro

Ledi (M)

Dr.Rabbit

Rbs

Marin Jancu

2m

Frensis

Big G

Double D

Fatmir Ademi

Tags: Xoxo


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet