Audio

Xuxi - Ti Veç Vazhdo  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/11/2009

2009-11-04T19:08:30

Këngë e albumit:

"Eja Me Merr"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti Veç Vazhdo" kënduar nga Xuxi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xuxi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Xuxi: