Live Video

XXL Band - Kjo Më Pëlqen  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/05/2015

2015-05-10T20:47:29

Pjesëmarrëse në

Celësi Muzikor 9Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kjo Më Pëlqen" kënduar nga XXL Band.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga XXL Band i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga XXL Band: